Home

Zimska brdska liga "Ivančica 2012/13"

E-mail Ispis PDF

Među 96 zaljubljenika u trčanje, koji su odradili 1. kolo 16. zimske brdske lige "Ivančica 2012/2013 našlo se i dosta trkača našeg kraja.
Organizator lige je Trkački klub Marathon95 iz Varaždina, a liga se trči na dužini 10 km., u 7 kola sa startom kod križa u Prigorcu i ciljem kod Planinarskog doma na vrhu Ivančice.

Među 84 muška natjecatelja pobijedio je Marijan Huzjak - individualac iz Međimurja, 2. je bio Čotra Roman iz biciklističkog kluba Ludbreg, a 3. Barić Hrvoje iz triatlon kluba Međimurje.

Od trkača našeg kraja najbolje plasiran bio je Srečko Vrček iz Trkačkog kluba "Ivančica" Ivanec na 6. mjestu, dok su njegovi klupski kolege završili na sljedećim mjestima: Josip Jakop kao 9., Branko Dušak 30., Emil Slunjski 35., Ivica Lipovčak 73. i Josip Matišić 80.

Iz Udruge za kulturu i sport Bedenec Darko Petak bio je 14., a Igor Posavec 37., Krunoslav Rukelj iz Klenovnika bio je 16., Josip Dubovečak iz Udruge sport za sve Lepoglava 44., Ivan Štefičar Planinarsko društvo Pusti Duh 47., Dragutin Jagetič član TK Marathon95 52., Mario Surjak iz Društva športske rekreacije Lančić Knapić 62. i Tihomir Hruškar iz Gačica 78.

Među 12 ženskih trkačica pobijedila je Valentina Belović članica Trkačkog kluba Marathon95, dok je 2. bila njezina klupska kolegica Valentina Županić, a 3. Katarina Nestić iz Triatlon kluba Međimurje, 4. Tiha Vrček članica TK Ivančica Ivanec.

U ukupnom poretku prvih deset trkača trčalo je manje od sat vremena.

Slijedeće kolo na rasporedu je za 2 tjedna i to 9.12. sa startom u 8. sati.