Otrčano 11. kolo lige "Neno"

Ispis

Održano je 11. kolo po uvjetima idealnim za trčanje.

11. kolo

Ukupni poredak

 

Rezultati:

- K1M 2009. i mlađi (vrtić) na 150 m 1. Vanja Tompić,

- K1Ž 2009. i mlađi (vrtić) na 150 m 1. Ema Matišić

- K2M 2007 – 2008. (vrtić) na 200 m 1. Nikola Friščić, 2. Karlo Lazar, 3. Marko Pofuk

- K3Ž 2004 – 2006. na 400 m 1. Silvija Pofuk, 2. Iva Pofuk

- K4M 2001 – 2003. na 600 m 1. Kristijan Pofuk, 2. Zvonimir Jakop, 3. Patrik Milec

- K6M 1994 – 1997. na 1550 m 1. Ivan Jakop

- K7M seniori 1993 – 1974. na 3000 m 1. Ivica Plantak, 2. Ivica Vusić, 3. Mario Surjak,

- K7Ž seniorke na 3000 m 1. Lorena Orešković

- K8M veterani 1973 i stariji na 3000 m 1. Josip Jakop, 2. Darko Srbiš, 3. Branko Lončar, 4. Josip Matišić

- K9Ž rekreativke na 1550 m 1. Irena Pejnović, 2. Zvjezdana Pofuk, 3. Marina Jakop

- K9M rekreativci na 1550 m 1. Dino Kruhoberec, 2. Jurica Putarek, 3. Dragutin Jagetić

- K10 obiteljska 1. obitelj Zvjezdane Pofuk iz Ivanečke Željeznice, 2. obitelj Jakop iz Ivanca, 3. obitelj Vlatkice Pofuk iz Ivanečke Željeznice



Poredak nakon 11. kola:



- K1M 2009. i mlađi (vrtić) na 150 m 1. Vanja Tompić, 2. Tin Pofuk, 3. Filip Borovec

- K1Ž 2009 i mlađi (vrtić) na 150 m 1. Ema Matišić

- K2M 2007 – 2008. (vrtić) na 200 m 1. Nikola Friščić, 2. Marko Pofuk, 3. Karlo Lazar

- K3Ž 2004 – 2006. na 400 m 1. Silvija Pofuk, 2. Iva Pofuk, 3. Nikolina Čiček

- K4M 2001 – 2003. na 600 m 1. Kristijan Pofuk, 2. Zvonimir Jakop, 3. Patrik Milec

- K5M 1998 – 2000. na 830 m 1. Matija Friščić

- K6M 1994 – 1997 (srednja škola) na 1550 m 1. Ivan Jakop

- K7M seniori 1993 – 1974. na 3000 m 1. Ivica Vusić, 2. Ivica Plantak, 3. Mario Surjak

- K7Ž seniorke 1993 – 1974. na 3000 m 1. Lorena Orešković, 2. Jasminka Kovač

- K8M veterani 1973 i stariji na 3000 m 1. Branko Lončar, 2. Josip Jakop, 3. Emil Slunjski

- K9Ž rekreativke na 1550 m 1. Marina Jakop, 2. Irena Pejnović, 3. Zvjezdana Pofuk

- K9M rekreativci na 1550 m 1. Jurica Putarek, 2. Dino Kruhoberec, 3. Đuro Tompić

- K10 obiteljska kategorija, vodi obitelj Jakop, 2. obitelj Zvjezdane Pofuk, 3. obitelj Vlatkice Pofuk



Do sad je nastupilo 47 trkača, a liga se nastavlja 12. kolom 22.09. (nedjelja) u 18.00 sati.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 16 Rujan 2013 13:57 )