Home

4. Kup sjeverozapadne Hrvatske 2018.

E-mail Ispis PDF

U nedjelju 11.11.2018. utrkom u Koprivnici završio je „4. Kup sjeverozapadne Hrvatske“. Kup se sastojao od 18 utrka s područja Varaždinske, Međimurske i Koprivničko–križevačke županije, a među njima je bila i „Međunarodna brdska utrka Ivančica“, koja se održala u organizaciji „TK Ivančica Ivanec“. Za Kup su se bodovali nastupi na 15 utrka, a za konačan plasman trebalo je istrčati minimalno 5 utrka. Od članova „TK Ivančica Ivanec“ nastupilo je 16  članova, a plasman s minimalno otrčanih 5 utrka ostvarilo je 9 članova. Za istaknuti je 2. mjesto Gordane Končevski u ukupnom poretku kod žena i medalje po kategorijama koje su osvojili Vjekoslav Vorih, Neven Jurković i Božidar Željezić.

Kup SZH 2018. – žene
2. Gordana Končevski – 1214 bodova (Ž30 – 1.mj. / sudjelovala na 15 utrka)
163. Sunčica Marković – 76 bodova (1 utrka)
227. Marina Jakop – 52 boda (1 utrka)

Kup SZH 2018. – muški
4. Vjekoslav Vorih – 1232 boda (M40 – 1.mj. / 15 utrka)
9. Neven Jurković – 898 bodova (M40 – 3.mj. / 11 utrka)
14. Marin Kereša – 688 bodova (M40 – 5.mj./ 15 utrka)
27. Mario Surjak – 483 boda (M40 – 10.mj. / 7 utrka)
29. Ivica Plantak – 468 bodova (M40 – 11.mj. / 6 utrka)
32. Božidar Željezić – 442 boda (M60 – 3.mj. / 13 utrka)
39. Mirko Stanko – 350 bodova (M50 – 10.mj. / 5 utrka)
43. Josip Jakop – 328 bodova (M40 – 13.mj. / 7 utrka)
113. Davor Martinčević - 153 boda (3 utrke)
115. Žarko Pozder – 152 boda (2 utrke)
210. Josip Matišić – 86 bodova (2 utrke)
267. Branko Dušak – 72 boda (2 utrke)
340. Vedran Mavrek – 56 bodova (1 utrka)

U Kupu je kod žena sudjelovalo 350 trkačica, a kod muških je sudjelovalo 789 trkača.

Ukupno 1. mjesto u kupu kod muških osvojio je Alen Čretni, drugi je bio Dinko Solić, a treći Saša Horvat. Kod žena najbolja je bila Sandra Vaser, druga je bila Gordana Končevski, a treća Renata Vusilović.

Ukupni rezultati – muški

Ukupni rezultati – žene

Rezultati po utrkama

Ovim drugim mjestom u ukupnom poretku kod žena, Gordana Končevski je nastavila odličan niz članova „TK Ivančica Ivanec“, koji su se i proteklih godina svrstavali na jedno od tri prva mjesta u ukupnom poretku Kupa SZH (2017.g. – Ivica Plantak - 3.mj.; 2016.g. – Ivica Plantak – 2.mj., Žarko Pozder -3.mj.).

Ažurirano ( Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 10:30 )