Home

Završila Zimska brdska liga "Ivančica 2012/2013"

E-mail Ispis PDF

Uz jedno neodržano i jedno ekstremno kolo Trkački klub Marathon95 iz Varaždina kao organizator bio je prisiljen ne održati zadnje 7. kolo, usprkos zavidnom broju učesnika na startu. 60 - 100 cm snijega s pokoricom i zapusima zavidnih visina bili su dostatni argumenti da većina prisutnih odluči ne održati zadnje kolo. Liga je završila s pet održanih kola od sedam predviđenih, na kojoj je u ovom izdanju nastupilo 15 žena i 86 muških natjecatelja.

Pobjednica lige u ženskoj konkurenciji je Valentina Belović iz Trkačkog kluba Marathon95 ispred Jelene Sekelj iz Triatlon kluba 042 Varaždin i Valentine Županić iz TK Marathon95.

U muškoj konkurenciji pobjednik lige je Roman Čotra iz Biciklističkog kluba Ludbreg ispred Ivana Čorbe iz TK Marathon95 i Branimira Šafrana iz Biciklističkog kluba Maraton Novi Marof.

Od trkača našeg kraja najbolje plasiran je Josip Jakop iz Trkačkog kluba "Ivančica" Ivanec na 5. mjestu, koji je i osvojio srebrnu medalju u kategoriji M 40.

Od njegovih klupskih kolega Emil Slunjski bio je 28., Srećko Vrček 36., Josip Matišić 37. i Branko Dušak 47.

Od članova Udruge sportske rekreacije "Sport za sve" Lepoglava, Josip Dubovečak bio je 14., a Stjepan Keder 17.

Mario Rukelj iz Klenovnika bio je 7., Ivan Štefičar iz Planinarskog društva Pusti Duh Lepoglava 13., Mario Surjak iz DŠR-a Lančić Knapić 19., i Dragutin Jagetić član organizatora 53.

Podsjetimo samo da je start utrka bio kod križa u Prigorcu, a cilj na vrhu Ivančice, staza ukupne dužine 10 km.

S time su trkači završili bazni dio priprema i počinju s pripremama za novu sezonu.